fbpx
VAsco by I.C.O.N.
  • Darbo dienomis

    10:00 - 19:00

  • Savaitgaliais

    Susitarus su meistru

CURE THERAPY REGENERUOJANTI PROCEDŪRA

  /    /  CURE THERAPY REGENERUOJANTI PROCEDŪRA

CURE THERAPY REGENERUOJANTI PROCEDŪRA

Tai regeneruojanti terapija ploniems ir nualintiems plaukams. Ši procedūra suminkština ir sušvelnina nesuvaldomus plaukus, suteikia jiems apimties ir elastingumo, atnaujina bei prisotina plaukus drėgme, kurios mums visada trūksta. Ši procedūra taip pat puikiai tinka toms, kurias vargina plaukų slinkimas. Be to, po nepavykusių plaukų dažymo etapų ir blunkančios spalvos, atstatanti ir maitinanti “Cure” regeneruojanti plaukų terapija išlaiko plaukų spalvos pigmentą.

Prodew 500 apsaugo plaukų spalvą, bolivinė balanda juos sustiprina. Tripeptidai stimuliuoja plaukų šaknis, suteikia jiems elastingumo.

Vitaminai ir mineralai giliai maitina plaukus, palaiko pH balansą.

Alavijo, rozmarino ir baltosios arbatos ekstraktai ramina galvos odą. Aminorūgščių kompleksas skatina sveikų, stiprių plaukų augimą.

Procedūros eiga ir mišinio sudėtį nusprendžia meistras įvertinęs plaukų bei galvos odos būklę.

Apytiksli procedūros trukmė apie 2 val.

Registruokis

Informuojame, kad procedūros trukmė ir paslaugų kainos priklauso nuo paslaugos trukmės, nuo jūsų plaukų ilgio ir sunaudotų produktų. Kainos yra apytikslės. Tiksli kaina yra nustatoma susumavus visus išvardintus kainos rodiklius, todėl dėl šių rodiklių paslaugų kainos vyrams ir moterims gali skirtis.

Kategorijos