fbpx
VAsco by I.C.O.N.
  • Darbo dienomis

    10:00 - 19:00

  • Savaitgaliais

    Susitarus su meistru

DETOX PROCEDŪRA / GALVOS ODOS PILINGAS

  /    /  DETOX PROCEDŪRA / GALVOS ODOS PILINGAS

Detox procedūra / Galvos odos pilingas

Laikui bėgant mūsų plaukai ir oda praranda elastingumą. Taip pat dėl neteisingai parinktų produktų mes jaučiame odos niežulį, atsiranda pleiskanos, riebaluojasi galvos oda. Dažnai kalbame ir girdime apie organizmo detoksikacines procedūras, tačiau tokių pat detoksikacijos procedūrų reikalauja ir Jūsų galvos oda.

Pilingas gerina plaukų šaknų aprūpinimą reikiamomis medžiagomis, gerina deguonies apytaką ir stimuliuoja odos tonusą. Pilingas nuvalo suragėjusias galvos odos ląsteles ir riebalų rūgštis, kurios trukdo plaukų mitybai ir augimui. Pasak grožio salonų specialistų, po šių procedūrų plaukai tampa puresni ir greičiau auga. Pilingo procedūra idealiai tinka, jeigu jūsų plaukai yra linkę labai slinkti, pleiskanoja galvos oda, plaukai tapo matiniai ir apsunkė. Ši procedūra yra ypač rekomenduojama jaunoms merginoms bei moterims. Mat iki 23-ejų metų organizmas išskiria itin daug rūgščių, kurios blokuoja galvos odos poras ir taip skatina plaukų riebalavimąsi, pleiskanų atsiradimą ir kt. problemas.

Truputis pipirmėtės suteikia plaukams gaivumo.

Sudėtyje esanti salicilio rūgštis giliai išvalo odą, pašalina chlora, kalkes, geležį iš plaukų.

Eukalipto aliejus stiprina plaukų šaknis, nuramina galvos odą, mažina plaukų slinkimą, sukuria antibakterinį efektą, sumažina galimybę atsirasti pleiskanoms.

Procedūros eiga ir mišinio sudėtį nusprendžia meistras įvertinęs plaukų bei galvos odos būklę.

Apytiksli procedūros trukmė apie 2 val.

Registruotis

Informuojame, kad procedūros trukmė ir paslaugų kainos priklauso nuo paslaugos trukmės, nuo jūsų plaukų ilgio ir sunaudotų produktų. Kainos yra apytikslės. Tiksli kaina yra nustatoma susumavus visus išvardintus kainos rodiklius, todėl dėl šių rodiklių paslaugų kainos vyrams ir moterims gali skirtis.