VAsco by I.C.O.N.
 • Darbo dienomis

  10:00 - 19:00

 • Savaitgaliais

  Susitarus su meistru

Slide Vasco Nuo 2010 esam su jumis
Neradus tinkamo laiko, skambinkite
+370 693 37617
4.9 iš 5.0
Top rated 2020
83%
Klientų grįžtamumas per 2020m.
1193
Teigiamu atsiliepimų
16
Neigiamų atsiliepimų
Mes Dirbame

Darbo laikas

 • Darbo dienomis

  10:00 - 19:00

 • Savaitgaliais

  Susitarus su meistru

i

Vladas

Stilistas - Dėstytojas

Jovita

Stilistė - Dėstytoja

Gyvenimas per trumpas turėti nuobodžią šukuoseną”. Myliu savo darbą, jaučiuosi atradusi save ir visada džiaugiuosi, kai reikia kažką įdomaus sukurti klientų galvose. Pastoviai tobulinuosi žinias Madride. Esu tarptautine I.C.O.N. kompanijos dėstytoja.

Donata

Meistrė

Esu plaukų kirpėja-stilisė, kuri šia sritimi susidomėjo vaikystėje, grožio industrija mane visada domino, todėl savęs niekad neįsivaizdavau dirbant kitokio darbo. Šioje srityje esu pakankamai neseniai, tad kartais galiu užtrukti ilgiau, nei kiti stilistai, kurie jau turi ilgametę patirtį šioje srityje. Bet galiu Jums pažadėti, kad laikas, praleistas su manimi tikrai neprailgs, o Jus išleisti visada stengsiuosi su šypsena.

Justinas

Meistras

Visą gyvenimą domėjausi stiliumi ir mada, norėjau kurti ir savo kūryba džiuginti žmones. Mano močiutė ir mama buvo prijaučiančios šiai profesijai, todėl nuo pat mažų dienų atsirado potraukis kurti ir stilizuoti žmogaus išvaizdą dirbant su plaukais. Sėkmingai baigęs Vilniaus kolegiją toliau tobulinau žinias tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse. Dirbdamas supratau, kad forma, tekstūra ir faktūra turi didelę įtaką žmonių stiliuje ir kirpimai, dažymai yra kūryba bei menas, todėl į savo darbą žiūriu atsakingai ir jį atlieku labai kruopščiai. Mano darbas dėl šių priežasčių gali užtrukti ilgiau nei įprastai, bet man kokybė yra svarbesnė už kiekybę.

Neringa

Meistrė

Eglė

Plaukų Spa meistrė

Loreta

Plaukų Spa meistrė

Anastasija

Nagų dizaino specialistė

Simona

Nagų dizaino specialistė

Ieva

Nagų dizaino specialistė

Mariana

Kosmetologė

Simona

Nagų dizaino specialistė